Makaleler

TÜRKİYE’NİN İLK MX4 EĞİTMENLERİ SİZ OLUN!
MX4 Fonksiyonel Kuvvet Antrenmanları  Sertifika Eğitimi

 

27 Mayıs 2018 tarihinde Türkiye’nin ilk MX4 stüdyosu olan “Urban Riders Palladium”da  gerçekleşecek olan “MX4 Fonksiyonel Antrenmanları Sertifika eğitimine” katılarak MATRIX MX4 Katılım Sertifikasına sahip olacak ilk fitness eğitmenleri arasında olmanız ve bu eşsiz deneyimi bizler ile paylaşmanız için sizleri davet ediyoruz.

Tüm gün sürecek olan sertifika eğitimini verecek olan deneyimli eğitmenlerimiz, “Matrix MX4 Master Trainer”ı Alihan Aker ve Halil Kılıç, yurt içi ve yurt dışında edindikleri deneyimleri sizlerle paylaşacakları gibi, Dünya Fitness Trendleri içinde en üst sıralara yerleşen fonksiyonel antrenman, küçük grup antrenmanları, HIIT (Yüksek Yoğunluklu Interval Antrenman)ları gibi bir çok konuda bildiklerinizin çok daha fazlasını sizlere aktaracaklardır. Bu eğitim fitnessı kendisine yaşam biçimi haline getirmiş veya bu işi profesyonel olarak yapan herkesin kendilerini geliştirmelerine katkıda bulanacaktır. Bu sertifikaya sahip olacak eğitmenlerimiz ayrıca sektörde bir adım önde olacaklardır.

 Katılım 20 kişi ile sınırlı olacağından, katılmak isteyenlerin en geç 22 Mayıs 2018 tarihine kadar kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

 Eğitim ücreti ilk eğitime özel olarak 390TL+KDV (460TL) olup, on-line ödemelerde kredi kartlarına 3 ay vade seçeneği sunulmaktadır. Banka havalesi ile ödeme yapmak isteyenlerin ise kayıt sonrasında ödemelerini aşağıda belirtilen banka hesabına yatırması rica olunur. Kayıt sonrası 2 gün içerisinde ödeme gelmemesi durumunda, kayıt iptal olacaktır.

 

ENDER SPOR A.Ş. / GARANTİ BANKASI

IBAN: TR47 0006 2000 3040 0006 2993 78

 

Kayıt formunu doldurmak için aşağıdaki KAYIT bölümüne giriniz.

 

Eğitim akışını görmek için lütfen tıklayınız…

Görüşmek üzere.

 

MATRIX TEAM TURKEY