Makaleler

 

Matrix Fitness, sporun devlerini buluşturan

Sports Week Festivali’nde!

Türkiye’nin en büyük spor festivali Sports Week, CNR’da başlıyor. 13-16 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek festivalde spor dünyasının en önemli isimleri bir araya gelecek.

Hareketsiz ve sağlıksız yaşama karşılık bir değişim çağrısı başlatan festival; spor ekipmanları, fitness & wellness, indoor ve outdoor sporlar ve spor trendlerindeki son gelişmelere ev sahipliği yapacak. Fitness sektörünün global oyuncusu Matrix Fitness ise yepyeni konsept ve aktiviteleriyle fuarın konukları arasında yer alıyor.

Spor ve sağlık dolu bir serüven

‘Spor, herkes için bir yaşam felsefesi olmalı’ fikriyle yola çıkan Türkiye’nin en kapsamlı spor festivalinde birçok yenilik ziyaretçilerle buluşacak. Geniş bir katılımcı profiline sahip olan festival, hem katılımcılara hem de markalara sağladığı olanaklarla birçok avantaj sunacak. Festivalin en önemli markalarından Matrix, yeni nesil spor ekipman ve donanımları ile Hall 1, Stand E02 ile sporseverlerle fitness ve spor dolu 4 gün geçirecek.

Matrix, yepyeni teknolojileri ilk kez bu festivalde tanıtıyor

Sports Week Festivali ile ilgili değerlendirmede bulunan Matrix Türkiye Distribütörü Ender Spor Fitness Grup Müdürü Yakup Çam; “Türkiye’de spor adına yapılan festival ve fuarları çok değerli buluyor, sektörün büyümesi ve küresel ölçekte görünür olması için önemli bir kazanım olarak görüyoruz. Biz Matrix Fitness Türkiye olarak, Sports Week’in atmosferine uygun haraketli ve keyifli bir festival planı hazırladık. Amacımız dört gün boyunca standımızı ziyaret eden katılımcılarla spor ve eğlence dolu bir serüven yaşatmak. Ayrıca festivalde fitness ve teknolojinin buluştuğu çok yönlü konseptlerimizi meraklılarıyla tanıştırmak istiyoruz. Bu kapsamda MX4 Training System ile kullanıcılara eşsiz bir grup antrenman tecrübesi yaşatmayı hedefliyoruz. Bunlara ek olarak yeni nesil teknoloji anlayışını kardiyo prensibine entegre eden S Force ve hedefe yönelik kişiselleştirilmiş bir antrenman fırsatı sunan CXP Target Training Cycle’ın da lansmanını gerçekleştireceğiz ”dedi.

Yurt içi ve yurt dışından birçok kulüp, marka ve sporcunun katılacağı festivalde dünya trendlerinin en popüler dersleri sergilenirken, seçkin eğitmenler tarafından sıra dışı showlar sahnelenecek. Fitness dünyasına getirdiği yeniliklerle inovatif yönünü ortaya koyan Matrix Fitness ise yepyeni teknolojileri ve keyifli challengelarıyla festivaldeki yerini alacak.