MATRIX ile keşfedin. Haritaya gerek yok!

Eğer üyelerinize Hawai'nin muhteşem ormanlarında bir gezinti veya Büyük Kanyon'un görkemli vadilerinde bir yürüyüş turu sunabilseydiniz hoş olmazmıydı?

Virtual Active sizlere tam da bunu; devrim niteliğinde bir egzersiz tecrübesini sunar. Kullanıcılar sadece muhteşem doğa manzaralarını görmekle kalmayacak, zemindeki tüm ayrıntıları topuklarında hissedip, gerçek sesleri duyabilecekler. En yüksek stadartlarda üretilmiş video konsolu, doğada spor yapma hissini spor salonuna taşıyacak.

Virtiual Active ile egzersiz programları, kullanıcıarı günlük hayatın stresinden bir süre için bile olsa uzaklaşıp, binlerce kilometre uzakta bulunan farklı mekanlarda egzersiz yabilme imkanını, spor salonunuza taşır.

Virtual Active Nedir?

Virtual Active, sinema standartlarında üretilmiş, video tabanlı, interaktif bir cardio egzersiz programıdır. Muhteşem görüntü efektleri ve ses kalitesi ile kullanıcılara eşsiz bir doğa egzersizi deneyimi sunar.

Makinalar, Virtual Active ile senkronize çalışır. Örneğin, T7XE koşubantlarında, zemin eğim ayarları video ekranında görünen zemin ile uyum sağlamak adına alçalır veya yükselir. Ascent Trainer,  eliptik bisiklet, dikey bisiklet ve step ürünlerinde bulunan direnç seviyeleri kullanılan videonun zemin düzeyine göre sertleşir veya yumuşar. Tüm cardio ekipmanlarında hız ayarları video ile interaktif çalışır. Eğer kullanıcı hızı arttırır veya azaltır ise video bu hıza uyum sağlar.

Program Süreleri ?

VIRTUAL ACTIVE Egzersiz programlarının süreleri daha önce kullanılan standart süreler ile aynıdır. Kullanıcılar, tercihen 90dakikaya kadar sürebilen programları seçebilirler. Kullanıcının hızına bağlı olarak, ilk 30-45 dakika için tek bir coğrafi lokasyon belirlenir. Eğer kullanıcı 45 dakikanın üzerine çıkar ise konsolda bulunan diğer lokasyonlardan biri programa dahil edilir, böylece farklı lokasyonlar kullanılarak, egzersiz daha eğlenceli hale getirilir.